Поликлиника Аџибадем Систина Битола

Адреса:                                           Е-маил:
Никола Тесла 158, Битола                            Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

1000 Македонија

Телефон:                                               Веб страна: 
+389 2 3099 500 (Call Center)               www.acibademsistina.mk

 

Контакт Аџибадем СистинаЗакажи преглед, термин


 Acibadem Sistina Fotogalerija


 acibademsistina bitola galerija


gurs banner


Спортски спонзорства

Мобилни апликации

Online Library