Со само еден повик во Контакт центарот (call center) на Клиничката болница „Аџибадем Систина“ можете да го закажете својот преглед. На овој број можете да ги добиете и сите потребни информации за услугите кои ги нуди нашата болница. Нашиот Контакт центар е достапен 24 часа, 7 дена во неделата. Со ваквиот принцип на работата се овозможува ефикасен, брз и непречен начин на комуникација.

Вашиот преглед можете да го закажете и на e-пошта

Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

или пополнете го долунаведениот формулар и ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа. 

Вработените од Контакт центарот се високо едуцирани и подготвени да одговорат на секое прашање и барање на пациентите.

 

 1. Име(*)
  Please type your full name.
 2. Презиме(*)
  Please type your full name.
 3. E-mail(*)
  Invalid email address.
 4. Оддел(*)
  Invalid Input
 5. Доктор
  Invalid Input
 6. Телефон(*)
  Invalid Input
 7. Порака
  Invalid Input
 8. Како да ве контактираме?

 

Контакт Аџибадем СистинаЗакажи преглед, термин

 

 Acibadem Sistina Fotogalerija

  

Спортски спонзорства

Мобилни апликации

Online Library